Advania_Tower

Toimipisteet

Advania Finland Oy
Keilaniementie 1
02150 Espoo
Puh: +358 9 8861 1800
Y-tunnus 2116894-5

Beveric Oy
Piispanpiha 7
Liiketila 6
02200 ESPOO
Y-tunnus 1557643-2
sales@beveric.com

Woman_office_313x209

Myynti

Advania Finland: +358 9 8861 1800
myynti@advania.com
 

Ratkaisumyynti

Ratkaisumyynti

Jari Meri, myyntijohtaja
jari.meri@advania.com
+358 50 529 3811

Kari Tuomikoski, Account Manager
kari.tuomikoski@advania.com
+358 40 772 2107

Suurasiakasmyynti

Jari Jalonen, myyntijohtaja
jari.jalonen@advania.com
+358 400 44 4827 

ContactCenter-1

Asiakaskokemusratkaisut

Heikki Hemmi, johtaja
heikki.hemmi@advania.com
+358 40 552 9532

Suurasiakasmyynti

Digitaalinen työympäristö

Timo Drachman, myyntijohtaja,
timo.drachman@advania.com
+358 40 774 5800

Kalle Tuutti, myyntipäällikkö
kalle.tuutti@advania.com
+358 50 563 7496

Consulting

Konsultointipalvelut

Tapio Väisänen, johtaja
tapio.vaisanen@beveric.com
+358 40 556 7824

Kuinka voimme auttaa?

Kun haluat lisätietoja palveluistamme, jätä yhteydenottopyyntö täyttämällä allaoleva lomake. Asiantuntijamme ovat yhteydessä sinuun mahdollisemman pian.