Advanian toimipiste

Toimipisteen yhteystiedot

Advania Finland Oy
Keilaniementie 1
02150 Espoo
Puh: +358 988 611 51
Y-tunnus 2116894-5

Myynti: +358 988 611 500
Asiakaspalvelut

Asiakaspalvelu

Advania Finland: +358 988 611 501
asiakaspalvelu@advania.com 

Laskutus

Puh: +358 988 611 502
reskontra@advania.com

Laskutustiedot

Myynti

Advania Ratkaisumyynti

Ratkaisumyynti

Jari Meri, myyntijohtaja
jari.meri@advania.com
+358 50 529 3811

Tero Lehtinen, myyntipäällikkö
tero.lehtinen@advania.com
+358 50 542 5669

Harri Erkkilä, myyntipäällikkö
harri.erkkila@advania.com
+358 40 555 2730

Reijo Parpala, Account Manager
reijo.parpala@advania.com
+358 50 381 9110

Kari Tuomikoski, Account Manager
kari.tuomikoski@advania.com
+358 40 772 2107



Advania Digitalisaatiomyynti

Suurasiakasmyynti

Jari Jalonen, myyntijohtaja
jari.jalonen@advania.com
+358 400 44 4827

 

Advania Maakuntamyynti ja jatkuvat palvelut

Digitaalinen työympäristö

Timo Drachman, myyntijohtaja,
timo.drachman@advania.com
+358 40 774 5800

Kalle Tuutti, myyntipäällikkö
kalle.tuutti@advania.com
+358 50 563 7496

Kuinka voimme auttaa?

Kun haluat lisätietoja palveluistamme, jätä yhteydenottopyyntö täyttämällä allaoleva lomake. Asiantuntijamme ovat yhteydessä sinuun mahdollisemman pian.